Prefabrik Evlerde Isı Yalıtımı

Enerji tasarrufu sağlar ve ısı verimliliği prefabrik konutlarda esastır. Montaj süresinin kısa olmasından dolayı içeride nem oluşmaz, hava ve iklim şartlarından etkilenmez, montajı yapıldıktan sonra hemen içine yerleşilebilir. Su basman dışında beton kullanılmaz.

Beton binaya oranla daha çok kullanım alanı sunar, çünkü duvarlar daha incedir ve daha az yer tutar.

Prefabrik; Sayısız dış görünüş seçeneği ile istenilen görünümde prefabrik ev ve yapılar sahibi olmak mümkündür. ​Tüm elemanlar birbiriyle uyumludur. Bu yüzden montajında en ufak bir sapma, aksaklık olmaz; üretilen elemanlar montajdan sonra da milimetrik olarak uyumlu bir bütün oluşturur.

Son teknolojiyle üretilen Prefabrik hazır evlerin iç mekanları rahat, pratik ve konforludur. Yaşam alanlarından azami seviyede yararlanılabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Prefabrik Evlerde Isı Yalıtımı

Prefabrik Evlerde Isı Yalıtımı Nasıl Olmalı?

Dış cephe giydirmesinden iç duvarların rengine, kapılardan pencerelere, küvetlerden bataryalara, prizlerden tavan aydınlatmalarına kadar opsiyonel olarak, istenirse kişiye özel yapılabilmektedir.

Dış görünüm modern ve estetiktir. Bulunduğu bölgede çevreye uyum sağlar, genel mimari görünüme uyumludur. Hazır evler bir katlı veya dubleks şeklinde üretilebilir.

Tek aile için ufak, kalabalık aileler için geniş evler bulmak mümkündür. Aynı şekilde evin tipi konusunda da birbirinden farklı seçenekler mevcuttur.

Bunlardan villa, rezidans, çiftlik evi, dağ evi, bungalov, yazlık, kışlık, home office, ahşap ev, tasarım evleri, blok evler, ikiz villalar, garajlı veya garajsız konutlar,büyük cumbalı evler sadece bazılarıdır.

Kişiye özel tasarımlar yaptırmak ve uygulamak mümkündür.

Ana Sayfaya Dön »