Prefabrik Konut ve Yapı Teknolojileri

Prefabrik yapılar özellikle deprem bölgelerinde kullanılacak gibi bir düşünülse de bu yapıların modelleri her alanda kullanıma uygun şekilde hazırlanmaktadır. Bu sayede her mevsim istenilen her alanda daha kullanışlı ve dayanıklı olarak kullanılabilir.

Yapıların daha kaliteli malzeme ve montajla hazırlanması yapılan işin daha uzun süre kalıcı olmasını sağlamaktadır. Yeni yapı teknolojileri ve prefabrik ev fiyatları hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir ve bloğu takip edebilirsiniz. Yakında!

Prefabrik konut ve yapı teknolojileri

Prefabrik Konut ve Yapı Teknolojileri

Prefabrik ev modelleri denildiğinde; Konutlar, şantiye binaları, sosyal tesisler, hastaneler, okullar, yaşam konteynerleri, çelik konstrüksiyon yapılar olarak geniş bir kullanım alanına hitap etmektedir.

Prefabrik evler aynı zamanda enerji verimliliği konularında benzersiz avantajlara sahiptir.

Prefabrik ev modellerinin çatı kısmı shingledir, böylece olası doğa olaylarına karşı oldukça dayanıklıdır. Her yapının elektrik ve su tesisatı kullanıma uygun şekilde hazırlanır.

Su basmana dökülen beton ile prefabrik yapının bağlantısı sağlanır. 

Bu şekilde bağlanan yapı beton üzerine kurulur.

Dayanıklı ve sağlam olmasını sağlayan kiriş ve kolon sistemleri çelik kullanılarak bağlanır. Bu yönü ile 40-50 yıl kadar dayanan yapılar yaşanabilir imkanlar sunmaktadır.

Ana Sayfaya Dön »