Hakkımızda

Türkiye'de şirketler için iş listeleri sağlıyor, aynı zamanda yerel işletmelerin büyümesine ve gelişmesine yardımcı olurken, müşterilerin kolayca iş hizmetleri bulmalarına yardımcı oluyoruz.

Ülke genelinde güvenilir, firmalar tarafından düzenlenen ve spam içermeyen işletme listeleri sunan en iyi çevrimiçi portal olmak için sıradışı emek harcıyoruz.

Neden Prefabrik Rehberinde Olmanız Gerekiyor?

Tüketiciler için: Tüketicilere prefabrik ev yapan firmalarını aramalarını sağlamak için önemli olanaklar sağlıyoruz, bu bir yüklenici, kurulum yapan, prefabrik ev malzemeleri satan, danışman ve diğer önemli inşaat sektöründe oluşan ticari hizmetleri bulmayı içerir. Neye ihtiyacınız olursa olsun, aradığınız hizmeti bulmanın en iyi yolunu sunuyoruz.

İşletmeler için: Türkiye prefabrik rehberinde, yeni başlayan, küçük ve köklü prefabrik şirketleri ve tüm inşaat sektörü işletme şirketleri için online işletme listesinin ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz.

Bu nedenle, listelenmelerini sağlamak, dikkat çekmek ve tüm Türkiye'de pazarlama fırsatları elde etmek için benzersiz bir çevrimiçi platform sunuyoruz.

Ayrıca, hem çevrimiçi arama yapanlara hem de reklamverenlere mümkün olan en iyi sonuçları sunmak için sosyal medya entegrasyonu, öncelikli arama listesi, müşteri yorumları, reklam fırsatları ve çok daha fazlasını ücretli/ücretsiz özelliklerle paketlenmiş dizin listeleri sunuyoruz.